– Kā jūs sagaidījāt Jauno gadu, un ko vēlētos 2023. gadā?
Madoniete Velta: – To sagaidīju mājās. Biju aizgājusi arī uz baznīcu, kur allaž sajutu mieru. Jaunajā gadā vēlētos veselību un lai pārtikas cenas būtu bišķīt zemākas, lai arī pensionārs varētu atļauties nopirkt to, ko sirds kāro, un nebūtu ar asarām jāiet no veikala ārā. Un vēl – lai būtu miers! Mēs baznīcā par Ukrainu ļoti stipri lūdzamies.
Madonietis Vladimirs: – Jaungada naktī es strādāju, bet šajos laikos par to, ka ir darbs, var tikai priecāties. Ļoti gribētos, lai Ukrainā beigtos karš un iestātos miers.
Visiem vēlu laimīgu, veselīgu, mierīgu un saticīgu jauno –
2023. – gadu.
Madoniete Tatjana: – Jauno gadu sagaidījām mājās ģimenes lokā. Jaunajā gadā gribētu, lai dzīve paliktu mierīgāka, cenas veikalos normalizētos, būtu vairāk naudas un arī komunālo pakalpojumu rēķini, kas ir nenormāli lieli, samazinātos, bet, protams, pirmajā vietā – lai būtu miers!
Madoniete Velta:– Gadumijā bijām mājās. Skatījāmies televizoru, arī premjera un prezidenta jaunā gada uzrunas. Galvenais, ko vēlētos 2023. gadā, ir atrast darbu, protams, arī veselību un lai Ukrainā beigtos karš.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
3.01.2023.