— Ko sagaidāt no Jaunā — 2026. — gada, un ko vēlat sev un līdzcilvēkiem?
Andrejs no Madonas: – Šis būs skaists gads – Madonai apritēs 100 gadu. Būs dažādas aktivitātes un jauki pasākumi. Pats sev vēlu veselību un lai viss izdodas, kas iecerēts. Un pats galvenais – mieru uz zemes. Pārējais jau mums ir. Skaistā valstī dzīvojam.
Anna no Sauleskalna: – Gads, protams, aizsācies ar labām domām, sliktā jau tāpat pietiek. Dzīve ir skaista; kā ir, tā jādzīvo. Vienīgais, ko sev novēlētu, ir laba veselība. Līdzcilvēkiem vēlu, lai darbiņš ir, lai viss notiek, kā iecerēts. Bet galvenais – lai miers būtu visā pasaulē. Ar visu pārējo var samierināties.
Lilija no Madonas: – Gads aizsācies labi. Sev un visiem pārējiem vēlu labu veselību. Taču galvenais – lai uz pasaules būtu miers. Ne tikai Ukrainā, bet arī visur citur. Miers – tas ir galvenais.
Valentīna no Madonas: – Gads aizsācies ar labām, gaišām domām. Vienīgais, kas rada bažas, ir karš. Ja tā nebūtu, tad būtu labi. Pati sev vēlu veselību. Vairāk kustību, tad jau būs labi. Līdzcilvēkiem arī vēlu veselību un lielāku sapratni vienam pret otru. Mazāk ķildošanos.
06.01.2026.