— Vai plānojat apmeklēt tradicionālos „Kartupeļu svētkus”, kas notiks 27. septembrī?
Anna Veronika no Dzelzavas: – Nedzīvoju Madonā, līdz ar to droši vien nesanāks. Iepriekšējos gados gan esmu apmeklējusi. Patika. Kaut ko arī iegādāties varēja.
Dace no Madonas: – Jā, zinu, ka būs 27. septembrī. Katru gadu jau nesanāk, bet lielāko tiesu šo pasākumu apmeklēju. Šogad, kad raža nav padevusies, droši vien arī kādu kartupeļu maisu nesīšu mājās.
Andris no Mārcienas: – Nē, nebiju plānojis doties, bet labi, ka painformējāt. Padomāšu. Nav arī iepriekšējos gados sanācis piedalīties.
Zane no Lazdonas: -Jā, domāju, ka apmeklēšu. Katru gadu gan nesanāk.Droši vien kaut ko arī iegādāšos. Kādu gardumu, kādu našķi. Kartupeļus gan ne – tie izaug pašiem.
09.09.2025.