— Vai jums sanāca sestdien apmeklēt tradicionālos „Kartupeļu svētkus” Madonā?
Natālija no Dzelzavas: – Diemžēl šoreiz nesanāca, bet iepriekšējos gados esmu tos apmeklējusi. Patīk, ka ir plašs piedāvājums – protams, pirmkārt, jau paši kartupeļi, bet arī dažādi saldumiņi, mājražojumi, gaļa, amatnieku izstrādājumi. Izvēle liela.
Žanete no Madonas: – Nē, šoreiz mēs izvēlējāmies aizbraukt uz Smilteni, un tas izrādījās kaut kas fantastisks. Smiltene ir tik dzīvīga iepretim Madonai. Viss tik sakopts. Apmeklējām sēņu izstādi Mūrmuižā. Ļoti iespaidīgi. Iepriekšējos gados esmu „Kartupeļu svētkus" apmeklējusi. Patīk – ir plašs piedāvājums, daudz cilvēku, mūzika.
Valentīna no Madonas: – Jā, protams. Esmu ļoti apmierināta. Nopirku ķiplokus, medutiņu ziemai. Pasākums ļoti jauks. Pamatā apmeklēju katru gadu. Tā Madonai ir laba tradīcija.
Gatis no Madonas: – Jā, sanāca gan. Pats neko nenopirku, bet māte un māsa gan šo to iegādājās, arī kartupeļus. Izvēle bija liela. Cilvēku daudz. Tas jau tāds tradicionāls pasākums. Šajā dienā Madonas kapos ir arī svecīšu vakars. Var gan uz „Kartupeļu svētkiem" paspēt, gan kapiņos svecītes aizdedzināt.
30.09.2025.