Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Karstuma vilnis

Redakcija

Autors • 16.08.2022.

Burtu lielums

Kā izjūtat kārtējo karstuma vilni, kad šobrīd Latvijas teritorijā temperatūra pakāpjas līdz +30 un vairāk grādiem? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ārija no Indrāniem: – Vai, paldies par apvaicāšanos! Tik karsts, kā šodien, man īsti nepatīk, bet visumā pārdzīvoju labi. Mums ir lauku māja – ir, kur ieskrieties vējiņam. Augļu dārzā sēžu ēnā. Tā ka ir ciešami. Līdz +25 grādiem ir tas labākais.

Kristīne no Madonas: – Dzeru ūdeni. Arī tagad ūdens pudelīte rokā. Mazlietiņ par karstu gan ir, kad iet pāri +30. Lai gan vasarai jau karstums piestāv, bet, kad par daudz, tad par daudz. Mēģinu vairāk uzturēties ēnā, neskriet tik ātri un arī pašā dienas karstumā nekur īpaši neiet.

Aiva no Ošupes pagasta:
– Nu, kā jūtos? Re, man pat vēdeklītis līdzi somiņā. Nu ir jau par karstu. Bet šodien ir vējiņš, tad jau nedaudz labāk. Telpās grūtāk. Dzeru ūdeni. Aizvakar biju jūrā. Kaut kā jau tā vasara jābauda. Katrā ziņā par lietām, ko nevar grozīt, nevajag dusmoties!

Anita no Bērzaunes: – Super! Man patīk! Vasaras Latvijā ir tik īsas, tāpēc ļoti labi, ka ir karsts laiks. Varam izbaudīt jūru, ezeru. Tūlīt nāks rudens, ziema – atkal raudāsim, ka ir auksts. Varbūt vecākiem cilvēkiem karstumu ir grūtāk izturēt, bet man ir pašā reizē. Es vēl sevi pie jauniem pieskaitu!

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE
un AGRIS VECKALNIŅŠ

17.08.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px