Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Karstais laiks

Redakcija

Autors • 27.06.2022.

Burtu lielums

Kā šogad nosvinējāt Jāņus un kā vispār jūtaties šajā karsti svelmainajā laikā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Raivis no Mētrienas: – Jutāmies ļoti smagi un ne jau svētku dēļ. Ir tik karsti, ka pat ārā negribas iet, bet Jāņus nosvinējām kā pienākas – ar ugunskuriem, vainagiem, sieriem un šašlikiem. Svinējām pie mums laukos Kusā, kur ir jauks parks, iekārtotas ugunskura vietas, šūpoles. Vienīgā vieta, kur varējām paglābties no svelmes, bija pirts. Pat ēnā bija par karstu.

Atis no Anglijas: – 14 gadu nebiju bijis Latvijā. Esmu ļoti apmierināts, ka atbraucu tieši Jāņos. Fantastiski svētki, fantastiskas izjūtas! Anglijā, kur dzīvoju, jau nav ne īsti ziemas, ne vasaras. Toties te, Latvijā, tagad varu izbaudīt kārtīgu vasaru, karstajam laikam nav ne vainas.

Madonietis Guntis: – Viss kārtībā, Jāņi tika nosvinēti mierīgi. Tiesa, tik karsts laiks Jāņos sen nav bijis, pat grūti atcerēties, kad kaut kas tāds piedzīvots. Lietavas jau tika piedzīvotas pirms Jāņiem.

Madoniete Svetlana: – Jāņus sagaidīju Prāgā, nupat tikai atgriezos. Brauciens patiešām bija brīnišķīgs. Protams, nedaudz pietrūka šo svētku, taču noskaņa tāpat bija. Mums bija ļoti laba komanda, dziedājām Jāņu dziesmas, savukārt gide parūpējās, lai mēs autobusā varētu noskatīties „Skroderdienas Silmačos". Un plus vēl čehu alus.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


28.06.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px