Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Kādus pasākumus esat apmeklējuši šovasar?

Redakcija

Autors • 26.07.2021.

Burtu lielums

Kādus kultūras un atpūtas pasākumus šovasar esat jau apmeklējuši? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Santa: – Pagaidām tos neesmu apmeklējusi. Ir bijis arī tā, ka par dažiem uzzinu tikai pēc tam, kad tie ir notikuši. Vajadzētu vairāk reklāmas, vairāk afišu. Piemēram, uz Putu ballīti sestdien noteikti būtu aizgājuši, tāpat uz citiem bērnu pasākumiem, bet diemžēl uzzinājām novēloti.

Skaidrīte no Varakļānu novada: – Tos, protams, cenšamies apmeklēt. Ļoti skaisti un jauki jūnijā bija tradicionālie „Sudraba karotīšu" svētki. Pie mums Varakļānos 21. augustā paredzēti pilsētas svētki. Kurus svētku pasākumus apmeklēšu, būs atkarīgs no noteiktajiem ierobežojumiem. Patlaban notiek arī kapusvētki. Arī tie joprojām vismaz mūsu pusē ir cieņā.

Gatis no Dānijas: – Pagaidām vēl nav sanācis. Nupat esmu atbraucis atvaļinājumā paciemoties pie māsas Aiviekstē. Varbūt sanāks aiziet uz šlāgerfestivālu. Esmu potējies, man ir sertifikāts, nekādu problēmu šai ziņā nevajadzētu būt.

Līga no Vestienas: – Šogad pasākumus apmeklēt nav sanācis daudz, jo tos paši organizējam, lai citiem būtu, ko apmeklēt. Arī uz „Zelta Šlāgeri" neplānoju doties. Mani vairāk saista mākslas plenēri un citas ar mākslu saistītas aktivitātes.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

27.07.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px