– Kāds jums ir bijis šis, nu jau var teikt, aizejošais 2021. gads? – pēdējās šāgada darba nedēļas sākumā jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Lolita: – Es domāju, ka tīri labs. Vasara bija jauka, un arī Ziemassvētku laiks ir sniegoti balts. Vienīgi, kad sasnieg pārāk daudz sniega un trotuārus ir iztīrījis traktors, jāņem rokā lāpsta un pašam arī jāpastrādā, atbrīvojot no piestumtā vaļņa ceļu, lai varētu iebraukt pagalmā ar mašīnu. Katrā ziņā gadam, ja nebūtu kovida, nav ne vainas. Taču sapotējušies esam, arī balstvakcīnu visa ģimene ir saņēmusi. Tagad ar cerībām gaidām jauno gadu – lai tiek galā ar kovidu!
Madoniete Katrīna: – Gads ir bijis visāds – tāds raibs, kad tika piedzīvoti dažādi notikumi. Tagad jauno gadu gaidu ar labām domām un cerībām – lai tas atnes daudz vairāk prieka nekā šogad!
Madoniete Roberta: – Šis gads ir bijis ļoti piepildīts ar daudziem jauniem notikumiem. Man tas ir pirmais gads Madonas Valsts ģimnāzijā, tātad jauna skola, jauni draugi, jauni piedzīvojumi. Kopumā šis gads bijis diezgan pozitīvs, ar dažādām emocijām piepildīts.
Madonietis Jānis: – Kopumā diezgan slikts. Pārslimojām arī kovidu. Grūti spriest, vai jaunajā gadā izdosies tikt no tā vaļā. Protams, būtu jau labi, taču to neviens, ieskaitot epidemiologus, nevar pateikt.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
28.12.2021.