Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Kāds bijis 2010. gads?

Redakcija

Autors • 29.12.2010.

Burtu lielums

Kāds jums ir bijis 2010. gads, un kuri notikumi atmiņā ir iespiedušies visspilgtāk? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Kaspars no Praulienas: – Man tas ir ceļa Lazdona-Atašiene remonts. Beidzot mums ir ļoti labs ceļš, pa kuru braukt. No pasākumiem, protams, šogad visvairāk izcēlās LMT gaisa balonu festivāls. Īpaši patika degļu nakts šovs, tāpat paši baloni debesīs. Speciāli pat braucām uz Kusu, lai redzētu, kā tie paceļas gaisā.

Anna no Aronas pagasta: – Nekā tāda īpaša nav bijis. Tiesa, šogad esam pārdzīvojuši neierasti spēcīgu vētru, kas labi paretināja mežu pie mājas un kokus citviet. Kaut ko tādu savā dzīvē es piedzīvoju pirmo reizi! Patika gaisa balonu festivāls. Mūsu pagastā nolaidās un debesīs uzlidoja ne viens vien balons. Tā kā manam vīram Vecgada vakarā ir dzimšanas diena, Jauno gadu sagaidīsim mājās.

Madoniete Jolanta: – Šis ir bijis labs gads. Bērni mācās, arī pašai ir darbs, un kā dejotājai ir iespēja piedalīties dažādos pasākumos. Šogad esam dejojuši Vidzemes deju svētkos Valmierā, kopā ar igauņiem piedalījušies deju kolektīvu nometnē. Esam pieredzējuši neparasti spēcīgu vējgāzi, redzējām, kā „Betai" tiek noplēsts jumts, un citus postījumus. Ar lielu interesi skatījāmies gaisa balonus. Lai tos redzētu, bijām pat uzkāpuši uz piecstāvu mājas jumta.

Madoniete Laimdota: – Šis gads ir bijis ļoti skaists. Neraugoties uz to, ka gandrīz kādu pusgadu „slinkoju" un mācījos no jauna staigāt, man ir bijuši jauki ceļojumi. Pirmo pavasara saulīti sagaidīju Gruzijā, bet pirmo sniegu – Igaunijā, Tartu. Šogad netipiski ātri, gandrīz mēnesi pirms Ziemassvētkiem, ir sasnidzis daudz sniega, līdz ar to domāju par slēpošanu, gan gatavojot izstādi par slēpošanu, gan pati nedaudz slēpojot.

Madoniete Maruta: – Šis gads ir bijis jauks. Ja tā labi padomā, ļoti skaists izdevās gaisa balonu festivāls. Patika gan gaisa balonu lidojumi, gan degļu nakts šovs Raiņa ielā Daudz skaistu koncertu un pasākumu ir bijis Madonas estrādē un kultūras namā. Kultūras dzīve tagad Madonā vispār ir ļoti jauka.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px