– Kādi šogad jums būs Ziemassvētki un vai, jūsuprāt, Latvijā pēc svētkiem ir gaidāma strauja inficēšanās ar omikronu, kovida jauno paveidu? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Ausma: – Noskaņojums, kā jau pirms Ziemassvētkiem, ir labs. Protams, tie tiks svinēti tikai pašu tuvāko vidū. Nekur jau tagad aplam nevar braukāt, tad jau labāk būt mājās uz vietas.
Lāsma ar Matīsu no Jaunjelgavas: – Ziemassvētkus svinēsim ģimenes lokā. Esmu pārslimojusi, un nav nekādu problēmu. Turpretī paziņa atšķirībā no manis bija potējusies, bet arī saslima, pie tam slimības gaita bija daudz smagāka. Uzskatu, ka tas viss ir naudas lieta.
Madoniete Maija: – Ziemassvētku noskaņa jau ir – visapkārt taču ir balts sniegs. Kad esi izstaigājies pa mežu, to vēl vairāk sajūti. Grūti gan pateikt, kāda pēc svētkiem būs saslimstība Latvijā. Taču domāju, ka daudzi tomēr ļausies svētku svinēšanai. Pašiem cilvēkiem vajadzētu būt apzinīgākiem.
Madonietis Sergejs: – Šogad svētki būs bez ciemiņiem. Esmu pārslimojis, bet uz strīpas vēl neesmu ticis – ar plaušām ir problēmas. Kovids jau nav nekāda parastā gripa. Pats pirms tam jokoju, bet nu esmu pārliecinājies, ka tie nav nekādi joki.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
21.12.2021.