Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Kādas ir jūsu domas par nākamo valdību

Redakcija

Autors • 24.02.2009.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par nākamo valdību, kas tagad, pēc Ivara Godmaņa demisijas būs jāveido Saeimā pārstāvētajām partijām? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Edīte Birka: – Šis laiks mums visiem ir jāiztur. Neviens jau zelts nebūs, neviens jau bez kļūdām nebūs. Un tas, kas valdību varēja vadīt šai grūtajā laikā, ir demisionējis. Šajā situācijā vissvarīgākais būtu atrast kopīgu valodu. Mēs taču dzīvojam tik skaistā zemē – dziedošā un varošā zemē! Vai tiešām politiķi nevar savā starpā vienoties un strādāt tā, kā visiem būtu labāk?

Madoniete Beāte Ozoliņa: – Tagad jau partijas pulcējas savās sanāksmēs un lemj par turpmāko rīcību, bet, cik tas ir nopietni vai nenopietni, to jau mēs visi redzēsim. Kam var ticēt, uz ko šodien var paļauties – tie diemžēl ir jautājumi, uz kuriem trūkst atbildes. Vienīgi varbūt mums pašiem ir jākļūst aktīvākiem un jādibina partiju nodaļas arī pagastos, varbūt tad mēs vairāk varētu ietekmēt politiskos notikumus valstī un arī kandidatūras vairāk varētu izvirzīt no laukiem. Taču konkrētajā situācijā valdības veidošanā būtu jāiesaistās jaunizveidotajiem politiskajiem spēkiem, droši vien arī Tautas partijai un „Jaunajam laikam", bet iesaistot jaunus cilvēkus.

Madonietis Jānis Gruziņš: – Neko vēl nevar pateikt, ja līdzšinējā valdība ir nodzinusi mūsu valsti līdz nullei – tālāk vairs nav kur iet. Jaunajā valdībā vajadzētu būt jauniem cilvēkiem. Tie, kas ir strādājuši līdzšinējā valdībā, tāpat tie, kas sēž Saeimā, ir stagnāti. Jaunajā valdībā jāliek cilvēki, kas spēj un grib strādāt, kam svarīgākas ir valsts intereses, nevis tas, kā piestūķēt savas kabatas. Un kas nedomā, kā visu likvidēt. Jau tik tālu esam nonākuši, ka pat priedes Rīgā nozāģē pa tīro…

Lubānietis Aigars: – Man nav viedokļa par šo jautājumu. Un mani tas arī neinteresē, kuras partijas izveidos nākamo valdību.

Madoniete Ilona Caune: – Ir jāveido jauna valdība, un es teiktu, ka tajā būtu jāiesaista arī līdz šim opozīcijā esošās partijas. Varbūt viņiem patiešām ir labas domas, ko būtu vērts īstenot.

Aptauju veica: ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px