Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Kādas ir jūsu domas par Čeku loteriju?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 01.07.2019.

Burtu lielums

Vakar, 1. jūlijā, oficiāli sākās Čeku loterija, kad, lai pretendētu uz naudas laimestiem, īpašā tīmekļvietnē www.cekuloterija.lv var reģistrēt čeku, kvīti vai biļeti vismaz 5 eiro vērtībā.
– Kādas ir jūsu domas par Čeku loterijas organizēšanu, kura Latvijā tiek rīkota pirmo reizi? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ingrīda no Biksēres: – Čeku loterijā es, protams, piedalīšos. Zinu arī, ka tie internetā ir jāreģistrē katram pašam. Pati ideja kaut ko tādu sarīkot ir ļoti laba, tas rosinās vairāk piedomāt pie tā, cik svarīgi pēc katra maksājuma paņemt arī čeku.

Madoniete Solvita: – Tās rīkošanu vērtēju pozitīvi. Pieļauju, ka tā mudinās cilvēkus pēc pirkuma vai saņemtajiem pakalpojumiem vienmēr paņemt čekus. Cerams, tas palielinās arī ieņēmumus valsts budžetā.

Madoniete Aiga: – Par piedalīšanos čeku loterijā vēl neesmu domājusi, bet pati iecere nav slikta. Tas varētu rosināt uzņēmēju godprātību, palielināt samaksāto nodokļu apjomu. Arī iedzīvotāji būs ieguvēji. Es gan parasti arī līdz šim esmu ņēmusi čekus, jo tas palīdz sekot pirkumu apjomam un plānot ģimenes budžetu.

Madonietis Guntars: – Mani tas īsti neskar, jo es dzīvoju un strādāju Anglijā. Arī to, ka Latvijā tiek rīkota Čeku loterija, nezināju, bet pieļauju, ka tam būs pozitīvs rezultāts. Katrā ziņā – pamēģināt jau var.

2.07.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px