Vakar, 1. jūlijā, oficiāli sākās Čeku loterija, kad, lai pretendētu uz
naudas laimestiem, īpašā tīmekļvietnē www.cekuloterija.lv var reģistrēt
čeku, kvīti vai biļeti vismaz 5 eiro vērtībā.
– Kādas ir jūsu domas
par Čeku loterijas organizēšanu, kura Latvijā tiek rīkota pirmo reizi? –
jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Ingrīda no Biksēres: – Čeku loterijā es, protams, piedalīšos. Zinu arī, ka tie internetā ir jāreģistrē katram pašam. Pati ideja kaut ko tādu sarīkot ir ļoti laba, tas rosinās vairāk piedomāt pie tā, cik svarīgi pēc katra maksājuma paņemt arī čeku.
Madoniete Solvita: – Tās rīkošanu vērtēju pozitīvi. Pieļauju, ka tā mudinās cilvēkus pēc pirkuma vai saņemtajiem pakalpojumiem vienmēr paņemt čekus. Cerams, tas palielinās arī ieņēmumus valsts budžetā.
Madoniete Aiga: – Par piedalīšanos čeku loterijā vēl neesmu domājusi, bet pati iecere nav slikta. Tas varētu rosināt uzņēmēju godprātību, palielināt samaksāto nodokļu apjomu. Arī iedzīvotāji būs ieguvēji. Es gan parasti arī līdz šim esmu ņēmusi čekus, jo tas palīdz sekot pirkumu apjomam un plānot ģimenes budžetu.
Madonietis Guntars: – Mani tas īsti neskar, jo es dzīvoju un strādāju Anglijā. Arī to, ka Latvijā tiek rīkota Čeku loterija, nezināju, bet pieļauju, ka tam būs pozitīvs rezultāts. Katrā ziņā – pamēģināt jau var.
2.07.2019.