— Kā pavadījāt aizvadītās brīvdienas? Vai sanāca apmeklēt arī Kartupeļu svētkus?
Gunta no Madonas novada:
– Biju mežā pasēņot tepat Madonas apkārtnē. Jāsaka, ka sēņu paliek mazāk, bet vēl jau kādu apšu beku var atrast. Arī gailenes vēl aug. Neraugoties, ka diezgan bieži līst, mežā ir sauss. Kartupeļu svētkos nebiju, veselība mazliet saniķojās.
Jānis no Madonas:
– Brīvdienās strādāju Madonas stadionā. Izjutu pēdējās siltās dienas. Pirms trim dienām vēl sauļojos. Kartupeļu svētkos nebiju, sieva gan bija aizdevusies. Teica, ka piedāvājums esot bijis ļoti plašs.
Silvija no Cesvaines:
– Pati Kartupeļu svētkos nebiju, bet dzirdēju ļoti labas atsauksmes no kaimiņiem un paziņām. Šogad raža padevusies un tāpēc arī piedāvājums plašs. Es gatavojos svecīšu vakaram Ķinderu kapos.
Pēteris no Kusas:
– Ciemos bija atbraukušas meitas. Bijām Kartupeļu svētkos, vakarā Madonas kapos svecīšu vakarā. Tā, ka pat nesanāca ar riteni izbraukt, ko regulāri daru.
03.10.2023.