Piektdien, 1. decembrī, Vaira Vīķe-Freiberga atzīmēs 80. dzimšanas dienu. – Kā vērtējat Vairas Vīķes-Freibergas prezidentūras laiku (1999-2007) un ko jūs viņai novēlat dzīves jubilejā? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Kaspars: – Viņas prezidentūras laiks atmiņā palicis kā ļoti labs. Man patika, kā viņa veica prezidentes pienākumus. Lieliskas vairāku valodu zināšanas, arī savā nostājā bija stingrāka un brīvi pauda savu viedokli. Novēlu daudz laimes, labu veselību un ilgu mūžu!
Mētrēnietis Asijs: – Viņas prezidentūru vērtēju ļoti pozitīvi. Man patika viss – gan tas, kā viņa uzrunāja tautu, gan labās valodu zināšanas, gan tas, kā viņa prezentēja mūsu valsti. Vēlu labu veselību un izturību!
Madonietis Arnolds: – Es domāju, ka viņai veicās ļoti labi. Viņa bija laba prezidente un lieliska oratore. Man patika gan viņas runas, gan tas, kā prezentēja Latvijas valsti pasaulē. Katrā ziņā viņa bija savā vietā. Novēlu labu veselību un ilgu mūžu!
Guntis no Vecpiebalgas: – Es viņas prezidentūras laiku vērtēju ļoti pozitīvi, un arī turpmāk viņai vēlu vislabāko un būt tikpat aktīvai. Noteikti arī noskatīšos Latvijas Televīzijas skatītājiem piedāvāto pirmizrādi – dokumentālo filmu „Vienmēr prezidente" par Vairu Vīķi-Freibergu. Cerams, ka filma sniegs vispusīgu priekšstatu gan par veikumu, pildot prezidentes pienākumus, gan viņas dzīves notikumiem.
29.11.2017.