Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Kā sagaidīs Jauno gadu.

Redakcija

Autors • 30.12.2008.

Burtu lielums

Vai esat jau izdomājuši, kā sagaidīsit Jauno – 2009. – gadu, un kāds tas būs jūsu skatījumā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Anna Dzenovska: – Jauno gadu sagaidīšu savās mājās kopā ar ģimeni, ar bērniem un mazbērniem. Tā kā mēs dzīvojam savā mājā, varbūt mums ir drusku vieglāk savilkt galus kopā nekā daudzām citām ģimenēm. Turklāt valdība jau it kā sola pensijas pielikumu arī jaunajā gadā. Lai tad tur savu vārdu! Katrā ziņā gribētos, lai jaunais gads būtu labāks, bet galvenais, protams, lai ir veselība, nauda iztikšanai un zālēm un abiem bērniem būtu darbs!
Dzelzaviete Nora Ščeg-lova: – Jaun-gada naktī būšu darbā. Es strādāju Dzelzavas pansionātā par aprūpētāju, līdz ar to gadumiju sagaidīšu darbavietā, kur arī ir izrotāta Ziemassvētku eglīte. Jauno gadu sagaidu labā noskaņā, jo viss ir kārtībā un ir arī darbs.

Agnese no Praulienas: – Es Jauno gadu sagaidīšu kopā ar tēti, kas atnesa Ziemassvētku eglīti, ko pirms Ziemassvētkiem izpušķoju es. Gribētos, lai jaunajā gadā būtu labāka veselība un labāki būtu arī ceļi! Lai valdība vairāk rūpētos par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un atmaksātu ārstēšanos sanatorijās arī pēc 18 gadu vecuma sasniegšanas!

Jānis no Stalīdzāniem: – Jauno gadu droši vien sagaidīšu mājās, sabrauks radi, un ģimenes lokā tad arī sagaidīsim gadumiju. Esmu pensionārs, pensiju valsts maksā, lai tikai ir veselība!

Madoniete Zaiga: – Jau-no gadu pirmoreiz sagaidīšu Pļaviņās pie drauga, un arī tur, tāpat kā Madonā, būs salūts, vienīgi tas notiks nevis pusnaktī, bet gan pulksten vienos. Drusku jocīgi jau tas ir, bet, no otras puses, ir iespēja vispirms pa televizoru noskatīties svētku uguņošanu valsts galvaspilsētā, un tad doties uz kopīgo pasākumu. Jaunā gada sagaidīšanas pasākums man ļoti patīk Madonā, kur uz lielā ekrāna pirms salūta redzams un dzirdams viss, kas notiek Rīgā. Es ceru, ka jaunajā gadā viss būs kārtībā – lai mums visiem ir darbs un veselība!

Aptauju veica: ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px