– Kā sagaidījāt Jauno – 2022. – gadu, un vai ir arī kāda vēlēšanās, ko gribētu, lai tā noteikti piepildītos? – jaunā gada pirmās darba nedēļas sākumā jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Leons: – Jauno gadu sagaidīju klusi un mierīgi. Noskatījos svētku uzrunas, tāpat paskatījos, kā Jaungads tika sagaidīts pilsētā – pie daudzām mājām jau šāva skaistu salūtu. Jaunajā gadā, protams, vēlētos veselību, jo tā ir lielākā laime. Pārējo var nopirkt, aizņemties vai arī bez tā iztikt.
Madonietis Aigars: – Jauno gadu sagaidīju pa mierīgo mājās. Diezgan daudzi šāva salūtu, bet es gan ne, jo negribu baidīt dzīvniekus un arī citādi dabai nodarīt pāri. Gribēt jau var nezin ko, bet nevajag vēlēties nepiepildāmas vēlēšanās. Pirmajā vietā ir veselība. Visi gan pārsvarā grib naudas maisu, bet man to nevajag, man pietiek ar to, kas ir.
Madoniete Vineta: – Jauno gadu sagaidījām ģimenes lokā. Arī pastaigājāmies pa Madonu. Ļoti skaisti izgaismota bija Mīlestības graviņa. Jaunajā gadā gribētu veselību, mīlestību, vairāk naudas un prieka!
Madonietis Mārtiņš: – Jauno gadu sagaidījām Akmeņu ielā, kur dzīvojam. Skatījāmies svētku uguņošanu. Ļoti skaists salūts tika šauts no kaimiņu mājas. Jaunajā gadā katram jau ir sava vēlēšanās, gribētos, lai šis gads vismaz nebūtu sliktāks par iepriekšējo.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
4.01.2022.