Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Kā jūs vērtējat pašvaldību vēlēšanu rezultātus?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 06.06.2017.

Burtu lielums

– Kā jūs vērtējat pašvaldību vēlēšanu rezultātus mūspusē un citur Latvijā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Sarkaniete Valentīna: – Būtu žēl, ja mūsu ilggadējais pašvaldības vadītājs Andrejs Ceļapīters vairs nebūtu saimnieks Madonā. Viņš ir daudz darījis Madonas labā, un tas ir redzams. Oficiālos vēlēšanu rezultātus neesmu vēl lasījusi, esmu tikai dzirdējusi, ka Madonā uzvarējuši zemnieki.

Aija no Kusas: – Neko daudz jau vēl nezinu. Zinu tikai, ka Madonā, iespējams, mainīsies vadība – zemnieki ir pirmajā, bet „Vienotība" – otrajā vietā. Pa televizoru to vien dzird, kā vēlētāji balsojuši Rīgā, tāpat citās pilsētās, bet Madona tikpat kā netiek pieminēta. Gribētos, lai plašāka informācija TV izskanētu arī par citiem novadiem. Ne jau visiem ir internets.

Madoniete Svetlana: – Ar vēlēšanu rezultātiem Madonas novadā neesmu iepazinusies. Arī vēlēšanās pašai nesanāca piedalīties. Kopumā ar Madonas novada pašvaldības darbu esmu apmierināta.

Madoniete Valda: – Tie nepārsteidz. To, ka Madonas novada domē mainīsies spēku samērs, varēja prognozēt jau pirms vēlēšanām. Jaunievēlētajai domei novēlu turēties kopā, savā starpā nekašķēties, nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus un strādāt saskaņā ar savu sirdsapziņu visa Madonas novada labā.
Viedokļus uzklausīja

7.06.2017

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px