Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Kā iesācies jaunais gads?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 06.01.2025.

Burtu lielums

Kā jums ir iesācies Jaunais — 2025. — gads?

Madonietis Armands: – Tas, kā jau madoniešiem, iesākās ar salūtu. Es to gan skatījos no mājas pagalma. Tas bija ļoti skaists, es to pat nofilmēju. Patīkami, ka beidzot ir sākusies ziema. Esmu ziemā dzimis, man patīk šis gadalaiks. Ceru, ka arī gads būs veiksmīgs, bet citādi nemaz nevar būt, jo tas ir mans gads – pēc horoskopa esmu Čūskas gadā dzimis Strēlnieks.

Irēna no Dzērbenes Cēsu pusē: – Jaunais gads ir iesācies pozitīvā gaisotnē. To sagaidījām ģimenes lokā. Madona svētkos bija ļoti skaisti izgaismota, it īpaši patika graviņa. Arī salūts bija brīnišķīgs. Pietiek jau visa kā, bet uz Jauno gadu skatāmies cerīgi. Kā saka, cerība jau mirst pēdējā – lai viss labais piepildās!

Madoniete Mārīte: – Jauno gadu sagaidīju, skatoties pa logu salūtu, ko šoreiz varēja ļoti labi redzēt. Skaisti bija izgaismota arī Madonas pilsēta. Ļoti patika dekorējumi pie bērnu rotaļu laukuma pilsētas centrā. Visu cieņu pašvaldībai! Vienīgi prasījās, lai vairāk būtu izgaismotas privātmājas.

Tatjana no Ļaudonas: – To sagaidīju mājās. Skaista Ļaudonā bija uguņošana, un arī Sāvienā bija varens salūts, kuru noskatīties bija sanākuši daudz cilvēku. Prieks, ka pagastā nav izzuduši turīgi ļaudis, kuri var iegādāties salūtu un tādā veidā sagādāt prieku arī mums, pensionāriem, kam tas nav pa kabatai. Cerams, ka Jaunais gads būs piepildīts ar pozitīviem notikumiem.

07.01.2025.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px