Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Jutas Strīķes iesaistīšanās politikā

Redakcija

Autors • 07.03.2017.

Burtu lielums

Bijusī KNAB darbiniece J. Strīķe pēc ilgām pārdomām ir iestājusies bijušā tieslietu ministra J. Bordāna vadītajā Jaunajā konservatīvajā partijā un kandidēs Rīgas domes vēlēšanās. – Kādas ir jūsu domas par Jutas Strīķes iesaistīšanos politikā? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Cesvainietis Staņislavs: – Man šķiet, ka viņas iesaistīšanās politikā būs veiksmīga. Katrā ziņā es ceru, ka ir tā, kā viņa stāsta, bet to, kā ir patiesībā, mēs jau neviens īsti nezinām. Domāju, ka viņa tiks ievēlēta Rīgas domē.

Juris no Gaiziņa: – Atklāti sakot, tam „augšgalam" nav nekādas ticības. Arī jaunpienācēji politikā neko nespēs mainīt. Tas vairāk ir atkarīgs nevis no tā, cik ilgi darbojas politikā, bet gan – vai strādā pēc labākās sirdsapziņas. Diemžēl vieni krēslos iesēžas tikai ar domu nopelnīt. Bet visbiežāk sanāk – tie paši vēži, tikai citā kulītē.

Madonietis Māris: – Grūti pateikt, kā būs, to rādīs laiks. Viņas darbība KNAB jau tiek vērtēta diezgan pretrunīgi. Taču, ja viņa ir nolēmusi iesaistīties politikā – lai veicas un izdodas sasniegt izvirzītos mērķus korupcijas mazināšanā.

Salvis no Vestienas: – Nils Ušakovs Rīgas mēra amatā noturēsies arī pēc vēlēšanām jūnijā, un šai ziņā pat Jutas Strīķes ievēlēšana Rīgas domē neko daudz nemainīs. Ušakovs vēl kādu laiku būs Rīgas mērs.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

07.03.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px