– Kādas ir jūsu domas par Latvijas tenisistes Jeļenas Ostapenko spožo panākumu, pirmo reizi izcīnot uzvaru Francijas atklātajā tenisa čempionātā? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Karlīna no Bērzaunes: – Man Jeļenas Ostapenko cīņa Francijas čempionātā Parīzē vispār bija pirmā tenisa spēle, ko skatījos. Man ir liels prieks, ka mūsu tenisistei tā paveicās un viņa, parādot raksturu, spēja izcīnīt uzvaru. Tas ir izcils panākums. Valdībai, apbalvojot sportisti, to noteikti vajadzētu novērtēt.
Madoniete Marija: – Tas vienkārši ir super! Viņai noteikti pienākas balva arī no mūsu valdības puses. Sportiste ir jāatbalsta, lai viņa arī turpmāk mūs priecētu ar tādām spožām uzvarām!
Lubānietis Jānis: – Mani tas nepārsteidza, bet arī iepriekš to simtprocentīgi paredzēt nevarēja. Iznākums varēja būt dažāds. Taču tad, kad viņa iekļuva pusfinālā, nodomāju, ka viņa var uzvarēt arī finālā. Katrā ziņā uz to cerēju un turēju īkšķus.
Anna no Kusas: – Es pati ar sportu, protams, nenodarbojos, bet, klausoties ziņas, uzmanību Latvijas sportistu panākumiem gan pievēršu. Ļoti iepriecināja arī tenisistes Jeļenas Ostapenko izcīnītā uzvara. Ziņās izskanēja, ka viņa par šo panākumu nopelnījusi 2 miljonus eiro, bet, neraugoties uz to, viņas sasniegums būtu jānovērtē arī Latvijas valdībai.
13.06.2017.