Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Jaunie “Covid-19” ierobežojumi

Redakcija

Autors • 11.10.2021.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par valdības noteiktajiem jaunajiem ierobežojumiem saistībā ar „Covid-19"? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Valda:
– Ierobežojumi ir vajadzīgi, jo vissāpīgāk šī infekcija var skart tos, kuri nav vakcinējušies un tādā veidā atdod godu epidēmijai vai vienkārši neizprot, cik tā ir bīstama. Antivakserisms ir kā akmenī iekalts, nezinu, kas notiek ar mūsu tautu, varbūt kādi apzināti ir demagogi. Jāsaprot, ka, ja nebūtu vakcinācijas, varbūt jo-
projām mirtu no daudzām bīstamām infekcijas slimībām.

Ļaudoniete Selga:
– Šādus ierobežojumus vajadzēja noteikt jau sen. Tad situācija nebūtu izveidojusies tik dramatiska un saslimstība situsi tik augstu vilni. Galvenais – lai skolas atkal nepārietu uz attālināto mācību procesu, jo tad izglītībai svītra pāri.

Madonietis Alfons:
– Ierobežojumi ir vajadzīgi. Es pat domāju, ka nevakcinētos veikalos vispār nevajadzētu laist. Lai sapotējas un pēc tam iet iepirkties. Ierobežojumus vajadzēja noteikt jau vasarā vai pat maijā, kad prognozēja infekcijas trešo vilni, nevis gulēt līdz oktobrim.

Madonietis Antons:
– Tos atbalstu. Ja negribam sevi pasargāt, tad potēties vajag, domājot par mediķiem, kuri pie tik lielas slodzes sāk jau izdegt. Skatoties uz Šlesera atbalstītājiem, man iekšā viss sāk vārīties: kā var tā cilvēkus apburt?

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

12.10.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px