Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

„Jaunais vilnis 2010”

Redakcija

Autors • 29.07.2010.

Burtu lielums

Vai jūs skatīsities 9. Starptautisko populārās mūzikas jauno izpildītāku konkursu „Jaunais vilnis 2010", kas otrdien tika atklāts Jūrmalā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Orudžali no Mārcienas: – Es sekošu līdzi festivāla norisei un otrdienas vakarā jau skatījos tā atklāšanu. Tiesa, visu gan nenoskatījos, jo plosījās spēcīgs pērkona negaiss un drošības apsvērumu dēļ izslēdzu televizoru. Es pozitīvi vērtēju šī festivāla norisi. Tā ir laba iespēja parādīt sevi jaunajiem dziedātājiem, un arī Jūrmalai tā ir lieliska reklāma. Jaunie dziedātāji pēc piedalīšanās „Jaunajā vilnī" kļūst plaši pazīstami.

Miķelis no Vecpiebalgas: – Es „Jauno vilni" neskatīšos. Man labāk patīk klausīties mūzikas ierakstus. Turklāt mana attieksme pret šāda festivāla rīkošanu Latvijā ir negatīva, jo to vairāk uztveru kā propagandas pasākumu.

Madoniete Zina: – Es jau esmu noskatījusies festivāla atklāšanu un to skatīšos arī turpmāk. Gribas redzēt, kādi mākslinieki šogad piedalīsies, cik kvalitatīvs būs viņu sniegums. Mana attieksme pret festivāla rīkošanu ir pozitīva. Vairākus vakarus pēc kārtas tiek rīkoti koncerti, un arī Jūrmalas pilsētai palielinās ieņēmumi.

Madoniete Anastasija:
– „Jauno vilni" es skatos katru gadu. Šis festivāls ļoti patīk jauniešiem, bet man ne viss tajā ir pieņemams. Manā jaunībā jau tādu šovu nebija. Dziedāja dziesmas, dejoja dejas, bet pavisam citā stilā, nekā to dara tagad. Dziedātājiem bija skaisti tērpi, nevis kā tagad, kad nevar saprast, kas ir uzvilkts. Uzvelk džinsus un tad ar pliku vēderu gorās tā, ka reizēm pat kauns paliek, uz to visu skatoties. Bet jauniešiem patīk. Taču es saprotu, ka tagad ir cits laikmets un cita gaume.

Madoniete Edīte: – Šis festivāls tiek organizēts tā, lai tas nestu pēc iespējas lielāku peļņu. Varbūt tāpēc uzvedumi brīžiem atgādina mazu balagānu un pie sirds tie neiet. Protams, lai piedalītos šajā konkursā, nepieciešama laba balss. Turklāt māksla ir un paliek māksla, un savam laikam ir jāiet līdzi. Turēsim īkšķus par mūsējiem – grupu „PeR" un trio „Sweet".

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px