— Ar kādām sajūtām tiek sagaidīts jaunais mācību gads?
Lonija no Ļaudonas: – Sajūtas ir priecīgas. Tā ir atkalredzēšanās ar skolas biedriem un dažiem skolotājiem arī. Šogad mācīšos 6. klasē. Vasara pagāja diezgan labi, tikai likās bišķīt par īsu. Arī laikapstākļi nebija tie labākie. Mazliet jau uz skolu gribējās, bet tā īsti – nē.
Jasmīna no Madonas: – Sajūtas ir normālas. Drusciņ jau gribējās uz skolu, jo tā ir tikšanās ar klasesbiedriem, draugiem. Šī man būs 5. klase. Vasara pagāja labi. Vairāk gan dzīvojos pa māju.
Kristiāna no Ķeipenes: – Mazliet ir satraukums, jo šogad mācīšos citā skolā. Būs jauni klasesbiedri, skolotāji. Izvēlējos mācības pēc 9. klases turpināt Madonas Valsts ģimnāzijā. Madonā dzīvo radi, tā ka tas grūtības nesagādās.
Sāra no Madonas: – Mazlietiņ ir stress, ka būs grūti. Dažreiz jau gribās ilgāk pagulēt vai ko citu padarīt, kā tas bija vasarā, bet tāpat ir prieks atgriezties skolā. Mācīšos 8. klasē. Šogad tā mierīgāk, bet nākamgad ir 9. klase. Vasara pagāja forši.
02.09.2025.