– Vai jūs esat jau apraduši ar jauno LNT un TV3 formātu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Uldis no Madonas: – Arī TV3 ir ļoti interesants kanāls, pie tam daudz ko rāda no tā, kas bija redzams LNT. Pamazām pie izmaiņām pierodam. Galvenais – ir jāiegaumē dažu raidījumu jaunais translēšanas laiks.
Madoniete Maiga: – Man svarīgi, ka tiek turpināts raidījums „900 sekundes", lai arī vairs ne LNT, bet gan TV3 kanālā. Nav nekāda vaina. Man ir kabeļtelevīzija, kurā visu laiku esmu skatījusies vecās krievu multenes, kas man ļoti patīk, bet kopš janvāra tās kanālā „Detskij mir" vairs nerāda. Žēl, bet varbūt jūs varat palīdzēt?
Gunārs no Mārcienas: – Vēl pagaidām īsti nevar saprast. Bet „vecie, labie" LNT raidījumi, izņemot „TOP 10", vismaz tagad ir redzami TV3. Dažiem gan laiks ir samainīts, grūti vēl pierast. Nedaudz jau pietrūkst LNT ziņu un šī kanāla žurnālistu, it īpaši Ilzes Dobeles. Katram TV kanālam ir sava raidījumu un ziņu pasniegšanas maniere. Visvairāk jau žēl to darbinieku, kuri tika atlaisti.
Zintauts no Aronas pagasta: – Televizoru tik bieži neskatos, redze vairs nav tāda. Kā nekā ir jau 87 gadi. Taču iespēju robežās šo to paskatos. Jāzina taču, kas notiek Latvijā un pasaulē.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
14.01.2020.