– Vai jūs esat jau apraduši, ka veikali sadalīti divās daļās, kur attiecīgi var iepirkties visi vai tikai uzrādot sertifikātu? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Antoņina: – Es iepērkos tikai tajos veikalos, kurus apmeklēt drīkst visi. Nesaprotu, kāpēc, piemēram, neļauj iepirkties būvmateriālu un citos veikalos. Ne jau visi var potēties, daļu no tā attur veselības problēmas.
Ļaudoniete Biruta: – Pārsvarā es iepērkos pārtikas veikalos. Šādu sadalījumu vērtēju negatīvi, it īpaši tādās mazpilsētās kā Madona, kur pircēju jau tā nav daudz. Kāpēc cilvēkus lieki tracināt? Es pati gan esmu pārslimojusi, un visi testi man ir negatīvi. Es arī potēšos.
Viktors no Jaunkalsnavas: – Man nekas nav pret to. Turklāt man ir sertifikāts. Veikalos visur ir laipni, vienīgi maska pareizi jāuzvelk. Viss taču būs labi, uz dzīvi jāskatās ar optimismu, nevajag kreņķēties, un tad kovids arī neko nespēs izdarīt. Vienīgi pensija maza.
Cesvainiete Intra:
– Valdībai tas bija jādara, pie tam jau sen. Ierobežojumus vajag vēl vairāk pastiprināt, noteikt tos stingrākus. Arī skolās ir grūti strādāt gan klātienē, gan attālināti, jo daudz klašu nonāk izolācijā. Cilvēki ir ļoti bezatbildīgi, jācieš tiem, kuri ir vakcinējušies un izprot situāciju.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
19.10.2021.