Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Jaunā hokeja sezona

Redakcija

Autors • 02.08.2010.

Burtu lielums

Vai jūs jau gaidāt jauno hokeja sezonu Kontinentālajā hokejā līgā (KHL) ar Rīgas „Dinamo" piedalīšanos? – pēc sestdien notikušajiem jaunās sezonas atvēršanas svētkiem un galvenā trenera J. Šuplera izjādes ar baltu zirgu pa Rīgas ielām jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis Retko no Dzelzavas: – Jaunās sezonas atvēršanas svētkus neskatījos. Vasarā jau televizoram neatliek daudz laika, bet ziemā spēles ar Rīgas dinamiešu piedalīšanos iespēju robežās gan skatos. Īpaši tad, kad aizbraucu pie dēliem ciemos. Viņi visi trīs – gan Andris, gan Kalvis, gan Jānis – man ir lieli hokeja fani, ar hokeja fanu krekliem, cepurēm un citu atbilstošu atribūtiku. Cerams, ka Rīgas „Dinamo" jaunā hokeja sezona būs tikpat veiksmīga kā iepriekšējā.

Ēvalds no Madonas: – Es neesmu pārāk liels hokeja līdzjutējs. Ja sanāk, nedaudz paskatos, kā spēlē mūsu puiši. Nedomāju, ka „Dinamo" izveides projekts būtu pārāk veiksmīgs, bet, protams, vismaz tiem, kuriem hokejs interesē, visu sezonu ir kam dzīvot līdzi.

Madonietis Dainis:
– Sestdien sižetu par jaunās sezonas atvēršanas svētkiem TV neredzēju, jo visu nedēļu jau skatījāmies „Jauno vilni". Taču ziemā hokeja spēļu ar Latvijas hokejistu un dinamiešu līdzdalību skatīšanās ir neiztrūkstoša mūsu ikdienas sastāvdaļa. Man patīk, ka Latvijā ir izveidota tāda komanda, kas jau vairākus gadus spēlē KHL. Rīgas „Dinamo" komandai jaunajā sezonā jāvēl vēl lielāki panākumi nekā līdz šim. Uz vietas taču nevar stāvēt.

Kalsnavietis Modris: – Es pozitīvi vērtēju „Dinamo" komandas izveidošanas projektu. Arī līdzšinējais starts KHL ir bijis veiksmīgs. Dinamiešiem jau ir daudz labu palīgu. Sezonas sākums gan parasti ir neveiksmīgs, paiet laiks, kamēr hokejisti saspēlējas, bet tad tā spēle aiziet. Manuprāt, jaunajā sezonā dinamieši negūs tik lielus panākumus kā iepriekšējā, taču, protams, gribētos, lai viņi gūtu iespējami daudz uzvaru.

Madonietis Antons:
– Hokeju, galvenokārt pa televizoru, es šad tad skatos. Tas, ka mums atkal ir Rīgas „Dinamo", ir ļoti labi, jo visu sezonu ir kam dzīvot līdzi. Galvenais, lai mūsu hokejisti īstajā brīdī trāpītu pa ripu un tā ripotu pretinieku vārtos!

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px