– Kādas jums bijušas jaunā gada pirmās dienas? – 2010. gada pirmajā darbdienā jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Anita no Biksēres: – Pagaidām jaunajā gadā nekas īpaši interesants nav noticis. To sagaidījām mājās ģimenes lokā un arī pārējās svētku dienas pavadījām kopā, nekur nebraucām. Bija gan doma aizbraukt uz Rēķu kalnu, bet, tā kā bija liels sals, tāpat putināja, arī no šīs domas atteicāmies. Skatījāmies televizoru, turklāt svētkos – pārsvarā Krievijas TV relaksējošos izklaides raidījumus. Jaunajā gadā novēlu visiem veselību, vairāk prāta – valdībai, lai tā vairāk domātu par mums un mums visiem būtu labi, ne tikai viņiem pašiem.
Madonietis Jānis Seļms: – Jaunais gads ir iesācies veiksmīgi. Tas tika sagaidīts Saieta laukumā, kur notika svētku uguņošana. Mēs to skatīties ejam katru gadu, un ar katru gadu uguņošana šķiet aizvien krāšņāka. Ļaužu gan šoreiz bija mazāk. Jaunajā gadā visiem novēlu, lai ir darbs, nauda iztikai un lai valdība vairs pensijas neņem nost!
Madonietis Jānis Adovičs: – Jaunais gads iesācies burvīgi – ar skaistu uguņošanu, ko labi varu redzēt arī no mājas, kurā dzīvoju, 4. stāva. Nemaz nav jāiet uz Saieta laukumu. Vienīgi ugunspuķes varēja būt arī lillā krāsā, jo naksnīgajās debesīs tās izskatās brīnišķīgi. Jaunajā gadā visiem novēlu to labāko!
Madonietis Normunds: – Jaunais gads iesācies normāli. Jaungada naktī aizgājām uz Saieta laukumu un noskatījāmies svētku uguņošanu. Katru gadu jau cenšamies aiziet, jo salūts Madonā parasti ir ļoti skaists. Un arī šogad nebija jāviļas. Šoreiz bija arī garas brīvdienas, varējām ar bērniem izdzīvoties pa āru. Jaunajā gadā visiem novēlu labu veselību!
Velga Skrupka no Liezēres: – Jaunais gads ir sagaidīts labā noskaņā. Sagaidījām visi kopā ar bērniem un mazbērniem: lielākie mācās jau vidusskolā, mazākie –
pamatskolā. Jaunajā gadā lai visiem ir veselība un izturība, bet jauniešiem galvenais ir nepadoties, turēties, strādāt par spīti visam un izturēt!
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA