— Vai esat informēti, ka no 1. augusta ieviestas izmaiņas alkohola aprites likumā?
Valdis no Dzērbenes: – Jā, esmu informēts, bet mani tas netraucē un neinteresē. Manuprāt, šie jaunie ierobežojumi ir vajadzīgi. Manis dēļ alkoholu varētu gandrīz nemaz netirgot.
Edvīns no Liezēres: – Jā, esmu informēts. Mani tas galīgi neuztrauc, jo vienmēr iegādājos iepriekš un, ja vajadzīgs, mājās rezervīte jau ir. Domāju, ka ierobežojumiem nav nozīmes – kurš gribēs, tas atradīs veidus.
Biruta no Barkavas: – Jā, lasīju, ka tās stājušās spēkā. Noteikti, ka derētu vēl daži ierobežojumi. Mēs ģimenē alkoholu nelietojam. Kopumā valstī alkoholu lieto ļoti daudz un vistrakāk, ka to dara jaunieši.
Jana no Bērzaunes: – Jā, esmu informēta. Man šķiet, ka šie ierobežojumi bija vajadzīgi, mazāk cilvēku lietos alkoholu. Tie, kuriem alkohola patēriņš ir biežs, nepaspēs sagrabināt kapeikas, lai naktī dzertu. Mani pašu šīs izmaiņas nekādi neietekmē.
05.08.2025.