Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Iniciatīva

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 11.03.2024.

Burtu lielums

Vai jūs atbalstāt iniciatīvu neaplikt pensijas ar ienākuma nodokli?

Marija no Ošupes pagasta:
– Protams, es atbalstu šādu iniciatīvu, jo negribu, lai pensijas tiktu apliktas ar ienākumu nodokli. Mani tas vēl tik ļoti neskar, jo pensija nav liela un no tās nodoklis netiek ieturēts. Jau tāpat pensionārs neko daudz nevar nopirkt, cenas taču ceļas un ceļas.
Madonietis Mārtiņš:
– Man pensija ir drusku lielāka nekā noteiktais neapliekamais minimums, līdz ar to no nelielas daļas iedzīvotāju ienākumu nodoklis tiek ieturēts. Es domāju, ka no pensijām nodoklis vispār nebūtu jāietur. Mēs jau tā knapi dzīvojam. Par šādu iniciatīvu arī es parakstītos.
Madoniete Sarmīte:
– Pensijas ar nodokli nevajadzētu aplikt. Ir daudz pensionāru, kas visu mūžu ir strādājuši, taču saņem ļoti mazas pensijas. Arī es tad, kad 65 gados aiziešu pensijā un mans darba stāžs būs 47 gadi, droši vien neko daudz nesaņemšu, jo Madonā algas jau nav nekādas lielās.
Madoniete Līga:
– Pensijas ar nodokli noteikti nebūtu jāapliek. Tas ir ļoti nepareizi, jo tad, kad, būdama pensijā, es vēl strādāju, nodokli maksāju gan no pensijas, gan no algas, turklāt no pirmā eiro.

12.03.2024.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px