Latvija ir pirmā valsts, kur pēc vakcinācijas uzsākšanas tiks noteikts „lokdauns". – Vai jaunos ierobežojumus, komandantstundu ieskaitot, būs grūti ievērot? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Imants: – Manā gadījumā komandantstundu nebūs grūti ievērot. Iespējams, es pat uz mājām varu neiet, bet savā darbnīcā turpināt darboties. Vienīgi noteiktie ierobežojumi vispār, manā skatījumā, ir muļķības. Iestāties pūļa imunitātei būtu jāļauj dabiskā ceļā.
Madonietis Ainārs: – Man noteiktos ierobežojumus būs viegli ievērot, jo esmu potējies. Arī pa naktīm apkārt nestaigāju, esmu kopā ar bērniem, līdz ar to komandantstunda neērtības nesagādās.
Ģirts no Gulbenes novada: – Ir jānosaka stingrāki ierobežojumi, jo īpaši pret nevakcinētajiem. Lai tie, kas nokļūst slimnīcās un kuri nav potēti, ārstējas par savu naudu! Viņu dēļ slimnīcas ir pārpildītas un pārējie pie ārstēšanās netiek.
Liezēriete Zane: – Tie sarežģīs dzīvi, pie tam nemaz nav jāgaida ceturtdiena. Piemēram, šodien spilgts piemērs ir tas, ka netiku bankā, kaut iepriekš biju pieteikusi apmeklējumu, jo neesot jau mirstamā vaina. Komandantstunda mani neietekmēs. Vienīgi šķiet muļķīgi, ka tiks atcelti transporta atvieglojumi atsevišķām mazaizsargāto iedzīvotāju grupām.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
20.10.2021.