Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

„Hameleonu rotaļas”

Redakcija

Autors • 20.07.2010.

Burtu lielums

Vai jūs skatāties seriālus, tai skaitā „Hameleonu rotaļas", ko Latvijas Televīzijā varēja redzēt 16 gadus, bet šodien, 20. jūlijā, tiks rādītas pēdējo reizi, jo LTV ir pieņēmusi lēmumu pārtraukt šī seriāla demonstrēšanu Latvijā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Artūrs no Madonas: – Es seriālus neskatos principā. Uzskatu, ka tas ir lieks laika tēriņš. „Hameleonu rotaļas" gan esmu redzējis, bet tas bija ļoti sen – pašā sākumā, pirms gadiem divdesmit. Pa šo laiku dabīgā nāvē ir nomiruši vairāki šī seriāla režisori. Esmu dzirdējis, ka LTV pārtrauc „Hameleonu rotaļu" demonstrēšanu Latvijā, bet par šādu lēmumu nožēlas man nav nekādas.

Regīna Gruziņa no Vestienas: – Mans vismīļākais seriāls ir „Mīlas viesulis", ko rīta programmā rāda LTV1 un kur var redzēt arī skaistus dabasskatus. To rāda jau sen, bet man tas atšķirībā no „Hameleonu rotaļām", ko neskatos jau labu laiku, nav apnicis. LTV ir pieņēmusi pareizu lēmumu, jo šis seriāls, manā skatījumā, ir sevi izsmēlis.

Rasma Sermonte no Praulienas: – Tagad vasarā man neatliek daudz laika, bet vispār mēs seriālus skatāmies, galvenokārt gan latviešu, piemēram, „Ugunsgrēks", ko tagad var redzēt arī atkārtojumā, sākot jau no 1. sērijas. Visu laiku, ja vien bija brīvs brīdis, skatījos arī „Hameleonu rotaļas", kur patika gan aktieri, gan arī sižetiskais risinājums. Tas nekas, ka tas tika rādīts tik daudzu gadu garumā. Pie tā bija pierasts, tagad būs nedaudz jocīgi, ka vakaros to vairs nerādīs. Man vīrs gan saka, ka tur nekā interesanta nav, bet es šim – tad neskaties. Viņam patīk bojeviki, bet man savukārt – ne.

Elza no Praulienas: – Seriālus skatāmies ziemā, bet vasarā tādām lietām nav laika – jāstrādā. Ejam arī ogot.

Madoniete Sintija:
– No seriā­liem es skatos „Bīstamās mājsaimnieces". Ļoti patika arī „UgunsGrēks", kas tagad tiek atkārtots. Kaut gan esmu redzējusi visas tā sērijas, skatos to vēlreiz, jo šis tas ir piemirsies. Vienu brīdi skatījos arī „Hameleonu rotaļas", bet tas bija sen un man ne sevišķi patika.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px