— Vai jūs esat jau vakcinējies pret sezonālo gripu?
Madonietis Aigars:
– Vispār pret gripu, tāpat pret kovidu iepriekš esmu potējies, bet šajā sezonā laikam to nedarīšu. Uz potēm, manuprāt, jau arī nevajadzētu ieciklēties.
Savu imunitāti stiprinu, ēdot rutkus, citus dārzeņus, nevis ar vitamīniem un uztura bagātinātājiem. Katru dienu staigāju, skrienu, un tas ir galvenais.
Valdis no Sāvienas:
– Pret gripu vienreiz mūžā esmu potējies, bet tas bija sen. Arī šoruden to neplānoju darīt. Iespējams, vakcinācija palīdz izsargāties no saslimšanas, taču tas, vai pret gripu potēties, ir jāizlemj katram pašam. Turklāt stiprināt imunitāti var arī citā veidā – uzturoties svaigā gaisā, ēdot pašu audzētos dārzeņus.
Mārcēnietis Guntars:
– Es pret gripu nepotējos, un vismaz pāris gadus neesmu arī slimojis. Vitamīnus aptiekā nepērkam, bet, kā jau laukos, iztiekam ar pašu audzētiem dārzeņiem. Diezgan daudz lietojam ķiplokus, tāpat dzērvenes. Tās nopirkām tirgū, un vēl arī mazmeita atveda.
Ausma no Dzelzavas:
– Pret gripu nekad neesmu potējusies un arī slimojusi neesmu. Dzīvoju laukos, daudz uzturos svaigā gaisā, tāpat daudz ēdam dārzeņus, ogas, medu, arī ar dzērvenēm un ķiplokiem esam uz "tu".
07.11.2023.