Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Filma “Starume”

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 13.01.2025.

Burtu lielums

Vai jūs esat jau noskatījušies „Zelta globusu” saņēmušo filmu „Straume”?

Aivars no Madonas novada: – Sieva un bērni to ir jau noskatījušies, bet pats vēl neesmu redzējis, taču esmu dzirdējis ļoti labas atsauksmes. Filmas veidotāju lielie panākumi tikai parāda, ka nauda nav tā svarīgākā, bet gan ideja, spēja to pasniegt visiem saprotamā veidā, pat neizmantojot valodu. Ļoti populāra šī filma ir Meksikā, visā Latīņamerikā, tāpat citur pasaulē.

Madonietis Andris: – Obligāti iešu uz kinoteātri „Vidzeme", lai noskatītos „Straumi". Man ir lepnums par Latviju un, pirmkārt, par šīs filmas veidotāju komandu. Jāsaka godīgi, pēdējā laikā mums filmas, kā, piemēram, „Nameja gredzens", „Dvēseļu putenis", manuprāt, nav izdevušās, jo esmu lasījis arī šīs grāmatas. Taču „Straume" ir miljons!

Madonietis Normunds: – Arī es to noteikti noskatīšos, pagaidām esmu redzējis tikai reklāmu. Es vienkārši apbrīnoju, ka kaut ko tādu var dabūt gatavu. Par to lielo darbu cepuri nost visu trīs puišu priekšā, bet jo īpaši jāuzteic Gints Zilbalodis, kurš sāka viens, un beigās viņi visi trīs kopā uzlika tik spožu punktu uz „i", saņemot „Zelta globusu".

Biruta no Ērgļiem: – Vēl neesmu redzējusi, bet tāda doma man, protams, ir. Katrā ziņā ļoti ceru, ka „Straumi" izdosies noskatīties. Filmas veidotāju komanda mums visiem ir sagādājusi tādu patīkamu pārsteigumu, ka ļoti gribas arī pašai redzēt filmu, par kuru tā jūsmo visā pasaulē.

14.01.2025.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px