— Vai jūs esat jau noskatījušies „Zelta globusu” saņēmušo filmu „Straume”?
Aivars no Madonas novada: – Sieva un bērni to ir jau noskatījušies, bet pats vēl neesmu redzējis, taču esmu dzirdējis ļoti labas atsauksmes. Filmas veidotāju lielie panākumi tikai parāda, ka nauda nav tā svarīgākā, bet gan ideja, spēja to pasniegt visiem saprotamā veidā, pat neizmantojot valodu. Ļoti populāra šī filma ir Meksikā, visā Latīņamerikā, tāpat citur pasaulē.
Madonietis Andris: – Obligāti iešu uz kinoteātri „Vidzeme", lai noskatītos „Straumi". Man ir lepnums par Latviju un, pirmkārt, par šīs filmas veidotāju komandu. Jāsaka godīgi, pēdējā laikā mums filmas, kā, piemēram, „Nameja gredzens", „Dvēseļu putenis", manuprāt, nav izdevušās, jo esmu lasījis arī šīs grāmatas. Taču „Straume" ir miljons!
Madonietis Normunds: – Arī es to noteikti noskatīšos, pagaidām esmu redzējis tikai reklāmu. Es vienkārši apbrīnoju, ka kaut ko tādu var dabūt gatavu. Par to lielo darbu cepuri nost visu trīs puišu priekšā, bet jo īpaši jāuzteic Gints Zilbalodis, kurš sāka viens, un beigās viņi visi trīs kopā uzlika tik spožu punktu uz „i", saņemot „Zelta globusu".
Biruta no Ērgļiem: – Vēl neesmu redzējusi, bet tāda doma man, protams, ir. Katrā ziņā ļoti ceru, ka „Straumi" izdosies noskatīties. Filmas veidotāju komanda mums visiem ir sagādājusi tādu patīkamu pārsteigumu, ka ļoti gribas arī pašai redzēt filmu, par kuru tā jūsmo visā pasaulē.
14.01.2025.