— Kādas ir jūsu domas par Evikas Siliņas vadīto valdību gadu pēc tās apstiprināšanas?
Edvīns no Kalsnavas: – Tādu lietu, ka Evikas Siliņas valdībai 15. septembrī, apritēja gads, esmu dzirdējis. Domāju, ka četri vai pieci varētu likt – kaut ko jau tā dara. Daļēji varētu piekrist, ka tā salīdzinājumā ar Kariņa valdību strādā enerģiskāk, bet iedzīvotāju labā gan varētu darīt arī vairāk. Tagad grib bišķīt piebremzēt strādājošos pensionārus, palielinot nodokļus, bet to nevajadzētu darīt.
Pēteris no Kusas: – Es nevienu sliktu vārdu nevaru teikt, mani viss apmierina, es uz visu skatos pozitīvi. Arī valdība lai tikai turpina strādāt. Premjere Evika Siliņa arī ir pietiekami enerģiska, bet tas, vai valdība noturēsies, ir no viņiem pašiem atkarīgs.
Rasma no Skrīveriem: – Premjere Evika Siliņa ir pašerpa, viņa saka tieši, bet varbūt tas ir arī labi. Katrā ziņā man viņa patīk labāk par iepriekšējo premjeru. Manuprāt, valdībai ir jāturpina strādāt, mūsu vadoņus arī nevajag bieži mainīt, vienīgi lai strādā tā, ka vairāk tiek tautai, nevis pašiem.
Linards no Lubānas: – Es pārāk līdzi tam nesekoju. Manuprāt, galvenais, lai noturētos sabiedrība. Vairāk vai mazāk ir pašiem kaut kas jādara un jākustas. Valdībām mainoties, nekas jau būtībā nemainās. Tie paši vēži tikai citā kulītē.
17.09.2024.