Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

„Dziedošo ģimeņu” fināla uzvarētāji

Redakcija

Autors • 01.12.2009.

Burtu lielums

Kāda ir jūsu prognoze – vai Vītolu ģimenei būs pietiekami daudz atbalstītāju, lai svētdien kļūtu par „Dziedošo ģimeņu" fināla uzvarētāju? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Aina: – Iznākumu ir grūti paredzēt. Paskatieties, cik plaša programma ir Riču ģimenei, kāds piemērots apģērbs, lai uzstātos uz skatuves. Ļoti korekti, ieturēti, nekādas ākstīšanās. Un ļoti labi dzied. Savukārt Vītolu ģimenes repertuārs, kaut arī labs un latvisks, tomēr ir nedaudz vienveidīgs. Man ļoti žēl, ka tik ātri izbalsoja Beitiku ģimeni, šo kuplo ģimeni ar tik talantīgiem bērniem.

Madonietis Rolands:
– Vakar mēs bijām ļoti priecīgi, ka finālā iekļuva Riču ģimene un Vītolu ģimene un ārpus tā palika Eriņu ģimene, kam, mūsuprāt, bija jāizstājas daudz ātrāk. Ja mēs būtu noteicēji, tad iepriekšējā reizē šovā būtu atstājuši nevis Eriņu, bet gan Igauņu ģimeni, un tad vēl nav zināms, kuras ģimenes iekļūtu finālā. Mums ļoti patīk, kā dzied Riči, mēs esam par viņiem.

Mairita Bondare no Praulienas pagasta: – Tagad par to, kas uzvarēs, esmu sākusi šaubīties. Es esmu par Vītolu ģimeni un šosvētdien balsošu par viņiem. Esmu pārsteigta par Riču ģimenes panākumiem. Nedomāju, ka viņus novērtēs tik augstu un viņi iekļūs finālā. Manuprāt, labāki par Ričiem bija Eriņu ģimene, kam mēs ļoti dzīvojām līdzi, jo mans vīrs arī ir no Dricēniem. Turklāt Riču ģimene jau īsti neatbilst konkursa statusam. Viņi ir brālēni, bet pārējās ģimenēs pārsvarā dzied vecāki ar bērniem.

Madoniete Aina Bērziņa: – Mēs, protams, esam par Vītolu ģimeni un ļoti vēlamies, lai tieši viņi kļūtu par uzvarētājiem. Viņi ir tik emocionāli, tik latviski jauki, vienkārši par viņiem ir ļoti liels prieks. Mēs un arī visi mūsu paziņas balso par Vītolu ģimeni. Man pat piezvanīja bijusī skolniece no Gulbenes, kas arī ir sajūsmā par Vītoliem.

Madoniete Irma Saulīte: – Es esmu par Vītolu ģimeni, kas ar savu gaišumu un dvēseliskumu „Dziedošo ģimeņu" finālā varētu arī uzvarēt. Viņus atbalsta visā Latvijā. Kad piezvanu draugiem un paziņām, daudzi atzīst, ka arī viņiem patīk Vītolu ģimene. Viss izšķirsies svētdien. Atliek vienīgi savu atbalstu izteikt, zvanot un balsojot par Vītolu ģimeni.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px