Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Domas par valsts aizsardzības dienestu

Redakcija

Autors • 12.09.2022.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par valsts aizsardzības dienestu? – jautājām Ošupes pagasta „Liepsalās" sastaptajiem jauniešiem.

Aleksis: – Viss, kas saistīts ar militāro jomu, man ļoti patīk un uzrunā. Cik vien iespējams, pats visur iesaistos. Līdz ar to priecājos, ka ir atbalstīta valsts aizsardzības dienesta ieviešana. Vēl nezinot par obligāto dienestu, es jau biju nolēmis savu dzīvi saistīt ar militāro sfēru.

Svetlana: – Uzskatu, ka obligātais dienests ir nepieciešams. Manā skatījumā tas nāktu par labu gan puišiem, gan meitenēm. Zinātu, kā sevi aizstāvēt, ko darīt dažādās situācijās. Lai arī ir dzirdētas negatīvas atsauksmes par to, kāpēc nepieciešams obligātais dienests, tomēr tas būs ieguvums visiem.

Gvido: – Konkrētu viedokli par to paust šobrīd ir grūti. Ja būs nepieciešams, iešu. Protams, ir forši, ka tiks gūta jauna pieredze, prasmes un zināšanas. Doma nav slikta, un noteikti tas ir nepieciešams.

Artūrs: – Šobrīd mācos 9. klasē, ir savi plāni nākotnei, tomēr šis obligātais dienests tiem var ļoti patraucēt. Lai gan līdz 18 gadiem vēl ir laiks un noteikti turpināšu mācīties, bet daudz kas pa šiem gadiem var mainīties.

Viedokļus uzklausīja
AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

13.09.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px