Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Diskusijas ar 10. Saeimas deputātu kandidātiem

Redakcija

Autors • 16.09.2010.

Burtu lielums

Vai jūs skatāties TV rīkotās diskusijas ar 10. Saeimas deputātu kandidātiem, un vai tās jums palīdzēs izdarīt izvēli, par kādu politisko spēku balsot 2. oktobrī? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Tālivaldis no Madonas:
– Es tās gan skatos, bet pēc tam man sāp galva. Viņi tur tik daudz runā un cits citu tā nomelno, ka nelabi paliek. Diskusijas ir tik garas, un, ja vēl pasaka, ka nebūšot ne griķu, ne kartupeļu, tad tas cilvēkus tikai veltīgi sabiedē. Ievēlējot 9. Saeimu, bija lielāka skaidrība. Taču arī šajās vēlēšanās noteikti piedalīšos, jo tas ir mans pienākums. Par Šleseru noteikti nebalsošu, iespējams, mana izvēle noslieksies par labu pašreizējam premjeram Valdim Dombrovskim.

Ināra no Murmastienes:
– Jā, es skatos, bet man veidojas negatīvs priekšstats. Diskusijas varēja būt koncentrētākas, vajadzīgs daudz laika, lai tās visas noskatītos. Klausoties partiju un apvienību, it sevišķi „Par labu Latviju!", solījumus, reizēm smiekli nāk un paliek arī skumji, jo to saka cilvēki, kas reiz jau bijuši pie varas un paši Latviju ir noveduši līdz tik dziļai krīzei. Man dziļi sirdī sāp arī tas (un es to pat nevaru saprast), ka tieši Latgales novadu vadītāji tik ļoti slavē „Par labu Latviju!" un cildina Šleseru. Pati gan esmu jau izšķīrusies, par ko balsot 2. oktobrī.

Mihails no Madonas: – Es neskatos un arī vēlēšanās nepiedalīšos, jo neesmu pilsonis, bet tiem, kas tajās piedalīsies, iesaku balsot par politiķiem, kuri kaut nedaudz būtu godīgāki par pašreizējiem. Saeimā ir jāienāk jauniem politiskajiem spēkiem. Es ticu, ka pēc vēlēšanām būs arī pozitīvas pārmaiņas.

Ligita no Madonas: – Es labāk diskusijas TV neskatos un sevi nekaitinu, kaut gan uz vēlēšanām ir jāiet un sava izvēle jāizdara.

Jānis Lūsis no Mārcienas:
– Es vairāk skatos LNT rīkotās diskusijas, kurās tiek apspriestas aktuālas lietas. Brīžiem ir pat ļoti interesanti paklausīties, kas tur tiek runāts. Esmu gandrīz jau izšķīries, par ko balsošu 10. Saeimas vēlēšanās. Katrā ziņā vēlēšanās piedalīšos noteikti.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px