Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

“Covid-19” testu nodošana skolēniem

Redakcija

Autors • 24.08.2021.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par „Covid-19" testu veikšanu skolēniem, lai nodrošinātu mācību procesu klātienē? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis no Sarkaņiem: – Labāk, lai tāda testēšana nekad mūžā nenotiktu, jo tā ir bērnu mocīšana. Arī maskas ir jāatceļ. Tie protesti jau tādēļ arī notiek, lai skolotāji varētu brīvi elpot. Manā skatījumā, tāda vīrusa nav, ir tikai plaušu karsonis. Tas viss ir izdomāts, mākslīgi palaists, lai tikai cilvēkus iedzītu alās un varētu valdīt pār visu pasauli. Tie gaišie spēki jau cīnās ar tumšajiem spēkiem.

Madonietis Jānis: – Savas neērtības tas, protams, radīs, bet ļoti svarīgi, lai mācības tomēr notiktu klātienē. Man, piemēram, meitai divi bērni iet skolā, bet viens bērnudārzā, un meitai ir jāiet darbā. Ko tādā gadījumā lai dara, ja bērniem atkal būs jāmācās mājās? Vislabāk būtu potēties. Nezinu, kāpēc skolotāji tā baidās.

Madoniete Solvita: – Es domāju, tas nav tik traki. Kāda nu kuram ir veselība, līdz ar to iespējams, ka bērns to bacili var atnest uz skolu vai otrādi – uz mājām, tāpēc ir svarīgi pārliecināties, ka viņš uz skolu nāk vesels. Cilvēkiem vajadzētu saprast, ka, jo ātrāk vakcinēsimies, jo ātrāk tas viss beigsies.

Selga no Cesvaines: – Tas ir nepieciešams. Turklāt siekalu testu katrs var veikt. Cerams, ka tas palīdzēs nodrošināt mācības klātienē, bet kas to lai zina, tas jau atkarīgs no daudziem rādītājiem.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

25.08.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px