– Vai jūs šovasar sapņojat par jūru, varbūt esat bijuši? – jautāju uz Saules ielas sastaptajiem cilvēkiem.
Normunds no Madonas: – Šeit, augšzemē, es jūru nesajūtu, arī nedomāju. Man patīk jūra, bet speciāli uz jūru nebraucu. Ikdienā sanāk daudz braukt ar velosipēdu, tas ir jātransportē reizēm gar jūru – Talsi, Tukums. Dzejas rindas jūrai neesmu veltījis, dziesmas arī nav, bet super, man jūra patīk.
Santa no Madonas: – Nē, neesmu pagaidām bijusi. Citus gadus esmu bijusi jūrā, jo 4 gadus ar meitiņu pavadu laiku. Domāju šovasar tomēr aizbraukt, kamēr ir silts laiks. Mani saista Vidzemes jūrmala, tur ir skaisti. Esmu bijusi divas reizes, reti no mājas tieku ārā.
Valdis no Praulienas: – Jūrā noteikti auksts ūdens. Pats pie jūras šogad neesmu bijis. Esmu bijis Saulkrastos, jo tur dzīvo meitas ģimene un jūra deguna galā. Labāk pa ūdeni basām kājām skrienu, jo neesmu rūdīts, un pasauļojos.
Oksana no Jelgavas: – Mums līdz jūrai tikai 45 km. Pagājušajā nedēļā pirmo reizi biju Liepājas jūrmalā ar ģimeni un draugiem. Divas dienas pavadījām, patika un bija interesanti. Kad laiks ir silts, tad ūdens auksts, un otrādi. Mums iecienīta ir Jūrmala – Kauguri, Lapmežciems, tur arī pasākumi notiek.
Aptauju veica
IMANTS PULKSTENIS
20.07.2022.