– Kādus jūs atceraties savus skolas gadus, skolotājus, un kāds ir jūsu vēlējums tagadējiem skolēniem un skolotājiem, sākoties jaunajam mācību gadam? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Lilita no Lazdonas: – Kā labu skolotāju varu atzīmēt Ausmu Kalniņu, savu pirmo skolotāju Mārcienas astoņgadīgajā skolā. Tagad, kad televīzijā rāda Daumantu Kalniņu, viņas mazdēlu, es vienmēr atceros arī savu skolotāju. Jaunajā mācību gadā novēlu mācību procesu klātienē, noturēties pēc iespējas ilgāk, jo mācīties attālināti ir grūti un skolēniem vajag arī savstarpēji komunicēties.
Inese no Lubānas: – Es atceros skolotāju Karinu Evaldu. Man ļoti patika, kā viņa mums Lubānas vidusskolā mācīja vēsturi. Skolas gadi vispār saistās ar daudzām jaukām atmiņām. Visiem novēlu jauno mācību gadu veiksmīgi iesākt un arī pabeigt, lai veicas mācībās un mācības visu gadu norit klātienē!
Madoniete Leontīna: – Skolas gadi jau ir ļoti jauki. Lai visiem ir stipra veselība – tas ir pats galvenais – un lai tas kovids iet mums garām! Pārliecības par to, ka mācības visu gadu norisināsies klātienē, gan nav, bet tas būtu ļoti svarīgi. Uz to būtu jāiet un jādara viss iespējamais, lai izdotos noturēties.
Lubānietis Juris: – Skolas gadi Lubānas vidusskolā bija brīnišķīgi. Ļoti jauka bija skolotāja Gunta Cīrule. Novēlu visiem labi mācīties un – galvenais – lai mācību process norisinātos klātienē!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
1.09.2021.