Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Atauja: „piecinieka”‘ aiziešana no partijas „Vienotība”

Redakcija

Autors • 18.07.2017.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas, vai „piecinieka"' (Ilzes Viņķeles, Lolitas Čigānes, Inta Dāldera, Andreja Judina, Alekseja Loskutova) aiziešana no partijas „Vienotība" atsauksies uz tās nākotni? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Elga no Varakļāniem: – Redzamu politiķu aiziešana nevar neatsaukties uz partijas nākotni. Viss būs atkarīgs no tā, vai aizejošo politiķu vietā nāks cita spēcīga komanda. Žēl, ka uz „Vienotības" priekšsēdētāja amatu vairs nekandidēs Andris Piebalgs. „Vienotībai" novēlu – lai turas, bet, ja nevar, tad labāk ir noiet no skatuves.

Vestēniete Ņina: – Viss būs atkarīgs no tā, kuri „Vienotībā" paliks un cik aktīvi viņi darboties. Arī partijas vadība var mainīties, nekas jau nav mūžīgs.

Agnis no Ērgļu novada: – Es par politiku tik ļoti neinteresējos, jo labuma tāpat nav nekāda. Bet Saeimas vēlēšanās gan piedalos. Izvēli izdaru, uzmanību pievēršot konkrētiem kandidātiem, kā arī izvērtējot viņu līdzšinējo veikumu. Balsoju par tiem cilvēkiem, kuri ir jau sevi pierādījuši ar konkrētiem darbiem jeb pieturos pie pārbaudītām vērtībām.

Madoniete Skaidrīte: – Es gribētu, lai kaut kas mainītos un tiem pieciem, kas no „Vienotības" aiziet, izdodas izveidot jaunu politisku spēku. Arī par Andri Piebalgu vēl ir grūti pateikt; varbūt viņš pārdomās, varbūt viņu pierunās. Arī līdzšinējais vietnieks Edvards Smiltēns ir diezgan aktīvs. Lai viņiem visiem veicas!

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

19.07.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px