– Vai esat iepazinušies ar Madonas svētku programmu, un kāds ir jūsu vēlējums Madonas pilsētai 92. dzimšanas dienā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Janīna: – Programmu vēl tik ļoti neesmu izpētījusi, bet noteikti visa mūsu ģimene dosies uz Madonas estrādi. Ļoti labi, ka pasākumi atkal notiks estrādē, kas ir ideāla vieta, un būs arī svētku gājiens. Madonai novēlu visu to labāko un veiksmi arī turpmāk!
Madoniete Veronika: – Diemžēl apmeklēt svētku pasākumus nesanāks, bet ļoti pozitīvi vērtēju to, ka tie atkal notiks Madonas estrādē un tuvākajos gados tā tiks atjaunota. Priecē, ka Madona kļūst arvien labāka. Militārā parāde 4. maijā vispār bija kaut kas fantastisks, kaut kas tāds var notikt labi ja reizi 100 gados. Madonai novēlu būt skaistai, zaļai un cilvēkiem – veiksmīgiem un laimīgiem!
Madoniete Valentīna: – To esmu izstudējusi, zinu, ka pasākumi notiks arī estrādē. Biju uz turieni jau aizgājusi. Ļoti skaisti izskatās atjaunotie un nokrāsotie jaunie soli. Mūsu pilsētai novēlu zelt un plaukt, bet Madonas novada vadībai – paveikt visu, kas iecerēts!
Anita no Mārcienas: – Jā, es zinu, kādi būs svētku pasākumi. Tajos piedalīsies arī koris „Mantojums", kurā dziedu. Tas, ka pasākumi atkal notiks estrādē un varēsim sanākt kopā, ir ļoti jauki un patīkami. Estrāde pamazām ir jāsakārto. Madonai novēlu augt, augt un vēlreiz augt un būt labvēlīgai iedzīvotājiem!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
05.06.2018.