23. janvārī apritēja divi gadi, kopš tika apstiprināta Krišjāņa Kariņa valdība. – Kā vērtējat premjera un viņa vadītās valdības darbu šajā tik sarežģītajā laikā? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Inese: – Es domāju, ka valdībai jāturpina strādāt. Būs jau labi, vismaz es esmu optimiste un nākotnē raugos ar cerībām. Situācija varētu uzlaboties aprīlī vai maijā.
Madoniete Elvita: – Lai turpina strādāt un pieņem pārdomātākus lēmumus, vairāk ieklausās parastajā cilvēkā! Nav īsti pareizi, ka tagad veikali ir ciet un pat nevar bērnam nopirkt zābakus. Katrā ziņā šajā krīzes situācijā valdība varēja strādāt labāk, ar loģiskāku pieeju kaut vai uz noteiktajiem preču tirdzniecības ierobežojumiem.
Madonietis Jānis: – Valdība jau strādā, bet var arī labāk. Tāpat ar „Covid-19" ierobežošanu saistītos pasākumus vajadzēja noteikt ātrāk, likt visiem nēsāt maskas utt. Daudzi jau netic, ka tāds kovids tiešām pastāv. Nekam neder arī preču ierobežojumi. Nu kaut vai tie paši būvmateriāli. Kāpēc tos nedrīkst pārdot, ja brīvdienās var vairāk pastrādāt, veikt remontu?
Madoniete Anita: – Neko īpašu nevaru pateikt, katrs strādā, kā māk. Stāvā sajūsmā par valdības darbu droši vien nav neviens iedzīvotājs. Varbūt valdībai trūkst pieredzes, bet mainīt to nevajag, tad jau viss pajuks. Lai valdība turas!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
26.01.2021.