Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Ziemassvētku dāvanas

Redakcija

Autors • 21.12.2020.

Burtu lielums

Vai Ziemassvētku dāvanas esat jau paspējuši sarūpēt? Kā šogad vispār svinēsit Ziemassvētkus – klusi ģimenes lokā; kā vienmēr vai varbūt neko nesvinēsit? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Signe no Sauleskalna: – Ar dāvanām Ziemassvētkos īpaši neaizraujos, un arī tādas svētku noskaņas nav jau pāris gadu. Taču apsveikt var tāpat, ja vien grib. Piemēram, es apsveikuma kartītes uzzīmēju pati, un tas ir daudz sirsnīgāk, jo ir ielikts arī sirds siltums.

Madoniete Diāna: – Labi jau būtu, ja Ziemassvētki būtu balti, tas atsvērtu visu pārējo. Dāvanas, protams, visiem saviem tuvākajiem cilvēkiem esmu sarūpējusi. Galvenais arī šajā situācijā ir nezaudēt dzīvesprieku, lai nebūtu galīgi nomākts. Visiem novēlu veselību un izturību.

Velga no Bērzaunes puses: – Mazliet svētku sajūta jau ir, bet ne visai. Situācija valstī un visā pasaulē jau nevar neatstāt iespaidu. Galvenais – lai tikai veselība būtu! Dažiem cilvēkiem es sūtu apsveikuma kartītes, un arī man pašai patīk tās saņemt, jo tas ir mīļāk un var tās arī apskatīt.

Cēsnieks: – Vēl jau dāvanas neesmu iegādājies, bet patlaban esmu ceļā, lai tās sapirktu. Vēl jau nekas nav nokavēts, vienā mierā visu vēl var paspēt. Apsveikumus gan daļēji esmu aizsūtījis. Arī Ziemassvētku egle mājās noteikti būs.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


22.12.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px