– Vai, sveicot Ziemassvētkos, jūs sūtāt arī apsveikuma kartītes vai izmantojat mūsdienu tehnoloģijas? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Lija: – Man joprojām patīk gan rakstīt Ziemassvētku kartītes, gan arī pašai tās saņemt. Drīz jau būs pa pastu tās jāizsūta, lai apsveikumus laikus saņemtu. Galvenais – lai cilvēkiem gaišas domas, laba veselība un labi darbi.
Madoniete Ņina: – Apsveikuma kartītes gan vairs nesūtu, bet svētkos apsveicu, rakstot īsziņas, un šādā veidā arī pati saņemu apsveikumus. Sev šogad vēlēšu atrast darbu un arī citiem – lai vienmēr būtu darbs un, protams, laba veselība.
Lazdoniete Dzidra: – Es galvenokārt sūtu īsziņas, arī pantiņus esmu jau izvēlējusies, piemeklējot katram to piemērotāko. Man ir četri mazbērni, dēls un meita, un viņi nāk pie manis ciemos. Janvāra sākumā apciemo arī baptistu draudzes pārstāvji no Holandes, un arī tas priecē.
Valija no Lazdonas: – Vecākajai paaudzei joprojām sūtu tikai apsveikuma kartītes, bet jaunatnei – e-pastu un īsziņas. Arī pašai patīk saņemt apsveikuma kartītes. Es tās pat glabāju, tik vienkārši taču nevar izmest ārā. Ziemassvētku kartītes ir jau sagatavotas, bet izsūtītas vēl nav. Kā bijušais mediķis, visiem vēlēšu labu veselību un, protams, arī ikdienā prieciņu rast, priecāties, labu darīt sev un citiem, un tad viss būs kārtībā.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
11.12.2018.