Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ziemas sezona

Redakcija

Autors • 24.11.2015.

Burtu lielums

Vai ziemas sezonai, nomainot riepas, esat jau sagatavojušies un pirmais sniegs jūs nav negaidīti pārsteidzis? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis no Dzelzavas: – Sniegs nav pārsteidzis. Ieklausoties sinoptiķu prognozēs, riepas nomainīju apmēram pirms nedēļas. Citi izmanto vissezonas riepas, bet es ziemā braucu ar radžotām riepām. Savulaik esmu izmēģinājis dažādus variantus un secinājis, ka tomēr labāk ir izmantot gadalaikam atbilstošas riepas.

Sergejs no Mārcienas: – Riepas mainu divreiz gadā. Es jau kādu nedēļu braucu ar ziemas riepām. Tādos laikapstākļos kā patlaban ar tām braukt ir stabilāk, un neko daudz dārgāk tas nesanāk, jo ziemas riepas kādas divas sezonas jau kalpo. Savukārt vasarā, braucot ar šim gadalaikam atbilstošām riepām, mazāk tiek patērēta degviela un arī mašīna brauc klusāk.

Pēteris no Aronas pagasta: – Es jau kādu mēnesi braucu ar ziemas riepām, bet bez radzēm. Izvēloties riepas, jāņem vērā, pa kādiem ceļiem vairāk sanāk braukt. Radzēm ir liela nozīme tad, ja jābrauc pa apledojušiem lauku ceļiem.

Ņikita no Dzelzavas: – Esmu tās nomainījis jau sen. Man ir komplekts gan vasaras, gan ziemas riepu. Kad ir laiks, es tās, mainoties gadalaikam, nomainu laicīgi, negaidot likumā noteiktos termiņus.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px