Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ziemas sals

Redakcija

Autors • 06.02.2018.

Burtu lielums

Vai jūs priecē, ka šonedēļ beidzot esam sagaidījuši īstu ziemas salu, vai sals nav negaidīti pārsteidzis? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Iveta: – Sals drīzāk ir atnācis gaidīts. Nupat ar kolēģi runājām, ka tas ir forši, ka pie mums ir ziema. Katrā ziņā es esmu ļoti priecīga par to. Šoziem vēl slēpojusi neesmu, bet distanču slēpes jau gaida īsto brīdi. Domāju, ka šonedēļ varēšu tepat Priežu kalniņā paslēpot.

Madoniete Sintija: – Man ziema ļoti patīk. Arī salam līdz kādiem mīnus 14-17 grādiem nav ne vainas, bet, ja aukstums pārsniedz 20 grādu, tas jau ir par daudz. Bet šodien gan ir lielisks laiks. Galvenais, lai nav mitruma. Tuvākajā laikā dosimies uz Gaiziņu, lai varētu izbaudīt ziemas priekus.

Madoniete Lolita: – Ziema ir jauks gadalaiks. Sniegotajā pagalmā pie mājas var izvizināt bērnus ar ragutiņām. Savukārt pašai patīk slēpot. Šogad slēpošanas sezonu gan neesmu vēl atklājusi. Man patīk tāds sals kā šonedēļ. Gribētos, lai ziema Madonā – Latvijas ziemas galvaspilsētā – būtu vismaz līdz martam.

Pēteris no Lauteres: – Sals atnācis gaidīts. Ziemai taču ir jābūt. Pagalmus iztīrām, arī ceļi ir izbraucami, tā ka viss ir kārtībā un liels prieks par ziemu un sniega baltumu. Droši vien būs arī atkušņi, ziema ir tikai pusē, un viss vēl ir priekšā.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

07.02.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px