Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Ziema

Redakcija

Autors • 15.01.2018.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas – vai ziemu beidzot esam sagaidījuši? – vakar, kad termometra stabiņš bija noslīdējis līdz mīnus 8 grādiem, jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Māris no Vestienas: – Tas, ka beidzot ir sals un nedaudz arī snieg, mums jau nav nekāds pārsteigums. Gaiziņa tuvumā tā arī jābūt! Cerēsim, ka tā kādu laiku arī būs, lai vismaz varētu atcerēties, ka ir bijusi ziema. Kaut ko tādu sola arī
sinoptiķi. Ziema man patīk, un sals ap 10 grādiem pilnīgi apmierina. Un vēl nedaudz sniega vajadzīgs baltumam. Tā kā slēpošana nav mana sirdslieta, ar 5 cm pietiktu.

Daina no Krustpils: – Man jau labāk patīk vasara. Bērni gan gaida ziemu un sniegu. Grib pikoties, braukt ar ragavām un slēpot. Pagaidām tā nav.
Sinoptiķi sola, ka ziema būs, taču es par to neesmu pārliecināta. Bet citādi viss ir kārtībā – dzīvojam siltumā, arī rozes ir ieziemotas un neizsals.

Madonietis Aivars: – Ziema vēl būs tāda, ka visi nosalsim kā nabagi. Vismaz tā jau rudenī teica gudrinieki. Tagad sola, ka būs ne tikai aukstums, bet arī sniegs. Būs iespēja izslēpoties. Kalnu saimnieki arī pūš sniegu atspērušies, tāpat Smeceres silā var jau slēpot.

Ādolfs no Lubānas: – Ziemai un arī sniegam ir jābūt. Kas tā par ziemu bez sniega? Man patīk ziema, kādreiz slēpoju, bet tagad gan vairs ne.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

16.01.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px