– Vai jūs šosestdien apmeklēsit zaļo tirgu „Viss dārzam" Madonā, Saieta laukumā, un vai esat iecerējuši iegādāties puķu stādus, augļu kociņus, košumkrūmus vai ko citu noderīgu dārzam vai mājai? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Valija: – Es parasti aizeju, bet vēl nezinu, ko pirkšu. Gan jau kaut ko izvēlēšos, jo vienmēr jau gribas mazdārziņā kaut ko jaunu iestādīt. Tas būs atkarīgs no piedāvājuma: kas iepatiksies, to arī nopirkšu.
Madoniete Valentīna: – Pavasarī es vienmēr kaut ko iestādu. Turklāt šogad man būs jauns mazdārziņš. Kusā varot iznomāt, braukšu skatīties. Man ļoti patīk puķes. Gladiolas esmu jau iestādījusi, bet tagad domāju, vai tikai tām nav par aukstu. Ļoti patīk arī asteres, vienā gadā tās ziedēja dažādās krāsās tik skaisti…
Madonietis Māris: – Parasti uz tirgu aizeju un nopērku kādu zivtiņu. Savukārt par to, ko jaunu iestādīt pie mājas, domā sieva ar sievasmāti, tas uz mani tik ļoti neattiecas. Bet kādam stādam izrakt bedrīti – to gan es vienmēr varu.
Madoniete Valentīna: – To, ka šosestdien būs tirgus, nezināju. Kad tie notiek, reizēm arī aizeju. Šis tas ir jau iestādīts un aug uz palodzes, bet strādāt mazdārziņā vēl ir par agru, jo, kā jau mālainā zemē, ir par slapju. Turklāt nekam jaunam tur arī nav vietas, tas viss ir jau apstādīts.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA