– Vai jūs pamanījāt, ka sestdien mūspusē ne tikai stipri lija, bet pāri Madonai aizbrāzās virpuļviesulis? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Edgars no Ventspils: – Par to uzzināju internetā, bet mūspusē liels vējš nav nekas neparasts. Pie šādām dabas parādībām, redzot ar visām saknēm izrautus kokus, esam pieraduši. Beidzamajos gados gan nekas tāds ārkārtējs pie mums nav noticis.
Acīmredzot ir palikuši stiprākie koki un izturīgākās mājas, bet jebkurā gadījumā īpašumi ir jāapdrošina.
Raivis no Ozoliem: – Es nedzīvoju Madonā, līdz ar to virpuļviesuli neredzēju, bet pret šādiem postījumiem, kad mājai tiek norauts jumts, droši vien tomēr būtu jānodrošinās, apdrošinot savus īpašumus.
Edža no Kuldīgas: – Es par to izlasīju internetā, sestdien tā bija ziņu topā. Beidzamajos gados tik lielas vēja brāzmas vairs nav nekas īpašs, tās nepārsteidz. Ar to ir jārēķinās. Droši vien, ja cilvēkiem būtu vairāk naudas, viņi arī apdrošinātu savus īpašumus. Diemžēl parastais mirstīgais to nevar atļauties.
Madonietis Vilnis: – Vētra bija liela. Pats redzēju, kā vējš drāzās pāri Madonai. Pārsvarā tika nolauzti koki. Īpašumus noteikti vajadzētu apdrošināt, kaut gan ar tiem apdrošinātājiem arī ir kā ar bitēm, izvirza grūti izpildāmus nosacījumus.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
17.09.2019.